США ввели санкції проти кубинського міністра через катування венесуельців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністру та його родині заборонили в'їзд на територію США.

Державний секретар Сполучених Штатів Майк Помпео повідомив про введення санкцій проти міністра Революційних збройних сил Куби Леопольдо Сінтру Фріаса. Про це повідомляє пресслужба Державного департаменту США.

Зазначається, що США звинувачують кубинського міністра у масштабному порушення прав людини. За словами Помпео, будучи військовим міністром, Сінтра Фріас несе відповідальність за підтримку режиму президента Венесуели Ніколаса Мадуро.

Крім того, кубинський політик причетний до масштабного порушення прав людини і проявів насильства в Венесуелі, включаючи катування і жорстоке, принизливе, негуманне поводження з венесуельцями, які виступають проти Мадуро.

"Міжнародне співтовариство ясно бачить, які жахливі справи з демократією на Кубі. І стосовно її власних громадян, і стосовно венесуельців", - підкреслив Помпео.

Сінтрі Фриасу та його дітям Деборі Сінтрі Гонсалес і Леопольдо Сінтрі Гонсалесу також заборонили в'їзд на територію США.

Нагадаємо, 16 листопада повідомлялося, що Сполучені Штати Америки внесли в свій чорний список по Кубі п’ять кубинських організацій, які належать збройним силам острівної держави. 

Відео Куба намагається впоратися з нашестям небезпечних равликів

Найбільші з них – це гігантські африканські равлики. Вони вже 5 рік освоюють землі Острова Свободи. Їхні розміри можуть сягати 20 сантиметрів, харчуються вони фруктами, а природних ворогів на Кубі не мають. Кубинці кажуть, равлики не лише шкодять сільському господарству, а й здатні призводити до тяжких хвороб - викликати інфекцію головного мозку та захворювання черевної порожнини.    

Куба намагається впоратися з нашестям небезпечних равликів

Залиште свій коментар

Вибір редакції