Стало відомо, коли та де поховають Джорджа Буша-старшого

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екс-президента США поховають у рідному Техасі.

Екс-президента Сполучених Штатів Америки Джорджа Буша-старшого, який помер 30 листопада, поховають 6 грудня на території Техаського університету A&M у місті Коледж-Стейш.

Про це повідомили на сайті університету.

"Президента Буша буде поховано в сімейному склепі, за Бібліотекою імені Буша, поряд із його дочкою Робін, яка померла 1953 року у віці трьох років", – ідеться в повідомленні.

Там також додали, що тіло екс-президента США перевезуть у Коледж-Стейшн у супроводі членів сім'ї Буша і близьких друзів.

Студенти, викладачі та співробітники університету зможуть спостерігати за жалобною церемонією, але сам процес поховання буде закритим, а кампус закриють в день похорону.

За інформацією New York Times, перед цим з Бушем попрощаються у Вашингтоні. Труну з тілом буде виставлено в Капітолії.

Нагадаємо, що помер Джордж Буш-старший 30 листопада у віці 94 роки. У нього залишилися п'ять дітей, 17 внуків, вісім правнуків. Джордж Буш-старший очолював США від 1989 до 1993 рік. До цього, під час правління Рональда Рейгана, обіймав посаду віце-президента.

ВідеоПомер 41-й президент США Джордж Буш-старший

Президент, за якого змінився світ. Йому було 94 роки, й останні чверть століття він не був у політиці. Однак - один син очолив Білий дім, інший - був губернатором штату. А світ і досі живе в реальності, створеній за його президентства. Побував Буш-старший і в Україні. Чим його промова у Верховній Раді обурила одночасно українських націоналістів та американських консерваторів – далі у сюжеті.

Помер 41-й президент США Джордж Буш-старший

Залиште свій коментар

Вибір редакції