Перейти до змісту
Стрілець з Орландо не виключав можливості нападу на парк Disney Springs

Стрілець з Орландо не виключав можливості нападу на парк Disney Springs

В Disney Springs, на відміну від інших парків, охорона не перевіряє сумки відвідувачів.

Омар Матін, який влаштував стрілянину в гей-клубі в Орландо, розглядав в якості мети для нападу парк розваг Walt Disney World, який розташований у цьому ж місті в штаті Флорида. Про це журналу People повідомили джерела в правоохоронних органах.

За їх інформацією, дружина злочинця Нур Захі Сальман розповіла, що її чоловік проводив розвідку під час відвідування ними парку Disney Springs в квітні поточного року. Жінка зізналася, що Матін розглядав це місце для теракту поряд з гей-клубом Pulse.

Видання зазначає, що в Disney Springs, на відміну від інших парків, які входять в Walt Disney World, охорона не перевіряє сумки відвідувачів. Також на вході відсутні металодетектори, відзначає ТАСС.

12 червня вночі в американському місті Орландо невідомий увірвався в клуб Pulse, де влаштовує вечірки ЛГБТ-спільнота, і відкрив стрілянину. Жертвами інциденту стали 50 людей, ще 53 отримали поранення і були госпіталізовані.

Нападник був ліквідований під час перестрілки зі спецназівцями. Вбивця був озброєний гвинтівкою і пістолетом, при ньому також був підозрілий пристрій. Повідомлялося, що він захопив заручників і забарикадувався в гардеробі. Видання Washington Post повідомило ім'я підозрюваного. Ним виявився 29-річний Омар Матін. За непідтвердженими даними, його батьки – вихідці з Афганістану.

Місцева поліція визнала напад на нічний клуб локальним терактом. Стрілянина в орландском клубі стала найчисельнішою за кількістю жертв в історії США і другим найбільшим терактом 11 вересня 2001 року. У штаті Флорида ввели надзвичайний стан.

Омар Матін перед нападом на гей-клуб зателефонував до поліції і поклявся у вірності "Ісламській державі". Пізніше терористична організація "Ісламська держава" взяла на себе відповідальність криваву стрілянину в гей-клубі в Орландо.

Фотогалерея Свічки та веселкові прапори: весь світ сумує за загиблими в Орландо (28 фото)

Відео Масовий розстріл в Орландо розслідують як теракт

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин