Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Житомирі самогубця в дивній куртці більше години тримав у напрузі поліцію

Врешті чоловіка таки вмовили залишити небезпечне місце.

Більше години рятувальники і родичі вмовляли чоловіка злізти з опори підвісного мосту в Житомирі. Він піднявся на висоту в понад 50 метрів і тривалий час там сидів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перехожі викликали поліцію та рятувальників, а невдовзі на міст приїхав батько екстремала. Щоби переконати чоловіка спуститися, родичі телефонували йому, а журналістів попросили відійти подалі.

"Можна вас попросити покинути це місце? Бо він побачить прессу, буде ще сидіти і дивитись на це", - попросили поліцейські.

Зрештою, більш як через годину вмовлянь чоловік почав спускатися. За цим спостерігали близько сотні людей, багато хто знімав на мобільні телефони. Не коментуючи причин свого вчинку, у супроводі правоохоронців, рятувальників і медиків він залишив місце пригоди.

"У нього куртка така незрозуміла. Чи якоїсь віри, чи що", - кажуть очевидці.

Днями в Києві на вулиці Вербицького сварка подруг ледь не призвела до самогубства. Одна з них пішла стрибати з 12-поверхівки. Поліцейським вдалося вмовити жінку не робити цього, після цього медики відвезли її до психлікарні імені Павлова.

Відео У Житомирі рятувальники та родичі більше години вмовляли чоловіка злізти з опори підвісного мосту

Залиште свій коментар

Вибір редакції