Суд у Баварії постановив повернути до Німеччини депортовану раніше українку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суд взяв до уваги, що жінка проходить навчання як доглядальниця за людьми похилого віку.

Вислана з Нюрнберга два тижні тому українка Світлана К. може повернутися до Німеччини. Такого рішення дійшов адміністративний суд федеральної землі Баварія.

Як повідомив адвокат Світлани К., Ульріх Шенвайс, у понеділок, 30 липня, дозвіл на повернення стосується також чоловіка і дев'ятирічної доньки Світлани К.

Суд задовольнив оскарження вислання тому, що Світлана К., яка родом з нині підконтрольного сепаратистам Донецька, проходить навчання як доглядальниця за людьми похилого віку. Курс почався 2016 року і триває досі. Під час навчання Світлана К. показала результати вище середнього, повідомляє інформагенція epd.

Деякий час у 2017 році сім'я Світлани К. перебувала у притулку при євангелічній громаді пастора Куно Гаука, який після вислання українців 18 липня з Німеччини надіслав листа федеральному міністру внутрішніх справ Горсту Зеегоферу із різкою критикою політики уряду щодо мігрантів.

Ситуацію прокоментували в соціальній службі німецької євангелічної церкви Diakonie. Президент служби Міхаель Баммессель наголосив, що вислання з Німеччини мотивованих кваліфікованих мігрантів межує із "божевіллям", особливо за нестачі персоналу для догляду за людьми, які його потребують.

Залиште свій коментар

Вибір редакції