Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОБСЄ свідомо не помічає росіян на Донбасі та не цікавиться долею військового Агєєва - Геращенко

Тактика "закритих очей" шкодить Місії.

Представники ОБСЄ навмисно не помічають присутності російських військових на Донбасі, вважає перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

За її словами, під час виступу генсека ОБСЄ Томаса Гремінгера на Варшавському форумі з безпеки, той використав словосполучення "українська криза". І така тактика "закритих очей" шкодить роботі організації.

"Звичайно, ОБСЄ – нейтральна та аполітична. Але іноді абсурдність визнання очевидних речей заради одного з членів ОБСЄ просто руйнує фундамент і основи цієї організації. Я вважаю, що тактика "закритих очей" шкодить їй. І ми повинні відверто про це говорити ", - зазначила Геращенко.

Вона підкріпила свої ствердження ще одним прикладом. Коли координатор ОБСЄ Тоні Фріш під час відвідування Старобільського СІЗО, де утримуються заарештовані за тяжкі злочини та сепаратизм. А також перебуває російський кадровий військовий Віктор Агєєв. Навіть не поцікавився долею утриманця, хоча Геращенко не одноразово сама наголошувала про необхідність відвідання його координатором.

"Яким було моє здивування, коли координатор ОБСЄ відвідав СІЗО та навіть не запитав про Агеєва. Свідома тактика не бачити і не помічати росіян на Донбасі - це неприпустимо. Така позиція відверто шкодить процесу звільнення заручників", - сказала Геращенко.

Та додала, що російський консул вперше відвідав Агєєва лише пару днів тому. Тоді як українських консулів до українських заручників до РФ не пускають.

Наші експерти( зокрема, Євген Магда) , які зараз присутні на Варшваському безпековому форумі , пишуть, що Генсек ОБСЄ То...

Опубликовано Iryna Gerashchenko 8 ноября 2017 г.

Нагадаємо, в червні в зоні АТО до полону потрапив російський військовий Віктор Агєєв, призовник-контрактник з Алтайського краю. У Міноборони РФ заявили, що він вже давно звільнився. Тоді як його мати стверджувала, що син у травні надіслав їй фотографію наказу про присвоєння йому звання єфрейтора. 

ВідеоПредставник місії ОБСЄ в Україні спрогнозував неминуче загострення ситуації на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції