Тайванський ясновидець пророкує Путіну рік під "нещасливою Зіркою"

Дата публікації
Перегляди
3627
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тайванський ясновидець пророкує Путіну рік під "нещасливою Зіркою"

Фото: AFP

Знаменитий провісник передрік, що в 2012-му Володимир Путін втратить багато грошей.

Цього року Путін втретє балотуватиметься на посаду президента Росії / Фото: AFP
Рік Дракона, який за китайським календарем настане 23 січня, видасться не найвдалішим для прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна, передрік тайванський ясновидець Чань Вейчун.

"Путін народився в 1952 році... Цей рік пройде для нього під знаком нещасливої Зірки Скарбів, що означає, що він втратить багато грошей", - поділився провісник прогнозом з агентством Reuters.

"Як політичний лідер країни, можливо, він не заробить стільки грошей, скільки повинен, або ж всі зароблені ним гроші будуть витрачені", - сказав Чан, який використовує для своїх пророцтв старовинний китайський метод гадання по зірках і картах.

Прогноз знаменитого провидця не співпав з очікуваннями самого російського прем'єра.

Раніше, в новорічному зверненні, Путін нагадав, що народився в рік Дракона, тому очікує, що цей рік для нього буде вдалим.

"Я народився якраз у рік Дракона. Як правило, це вдалі часи у нас завжди були...", - сказав тоді глава російського уряду.

Як відомо, в березні цього року в Росії відбудуться чергові вибори президента. Провладним кандидатом є саме Володимир Путін, який, у випадку успіху, вже втретє займе крісло в Кремлі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3627
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація