Терорист Гіркін натякнув Путіну, що йому час піти з посади президента Росії

Гіркін наголосив, що Путін особисто несе відповідальність за все, що відбувається з росіянами.

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) запропонував Путіну залишити посаду президента РФ, щоб не нести відповідальність за полонених в Україні росіян. Як повідомляє УНІАН, про це Гіркін сказав на прес-конференції в Москві.

"Хтось, хто нещодавно виступав у нас на телебаченні (Путін – ред.) не згадав взагалі про проблеми росіян у світі і тільки закрився, промимрив про те, що він згоден на збройні сили ОБСЄ на території східних районів України, щоб припинити там нібито війну. На жаль, на чиновників - поганих чи хороших звалювати це не можна", - сказав Гіркін.

"Він особисто несе відповідальність за все, що відбувається з російськими людьми, громадянами Росії, раз він президент Росії, а якщо він не хоче бути президентом Росії, нехай так і скаже, тоді з нього цю відповідальність буде знято", - додав він.

Він також заявив, що далі лицемірити неможливо, "тому що йде здача за межами Росії, яка плавно призведе до здачі росіян у самій Росії".

"Я вважаю, що російське керівництво проявляє надзвичайну підлість стосовно російських людей, які перебувають в ув'язненні в Україні", - сказав він.

За його словами, особливо разюче це виглядає порівняно зі ставленням українського керівництва, яке хоч "лицемірно і брехливо", але прагне звільнити своїх полонених.

Зазначимо, 18 квітня російських військових Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва визнали винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України. ГРУвців засудили на 14 років із конфіскацією всього майна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: