Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Терорист Гіркін натякнув Путіну, що йому час піти з посади президента Росії

Гіркін наголосив, що Путін особисто несе відповідальність за все, що відбувається з росіянами.

Російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) запропонував Путіну залишити посаду президента РФ, щоб не нести відповідальність за полонених в Україні росіян. Як повідомляє УНІАН, про це Гіркін сказав на прес-конференції в Москві.

"Хтось, хто нещодавно виступав у нас на телебаченні (Путін – ред.) не згадав взагалі про проблеми росіян у світі і тільки закрився, промимрив про те, що він згоден на збройні сили ОБСЄ на території східних районів України, щоб припинити там нібито війну. На жаль, на чиновників - поганих чи хороших звалювати це не можна", - сказав Гіркін.

"Він особисто несе відповідальність за все, що відбувається з російськими людьми, громадянами Росії, раз він президент Росії, а якщо він не хоче бути президентом Росії, нехай так і скаже, тоді з нього цю відповідальність буде знято", - додав він.

Він також заявив, що далі лицемірити неможливо, "тому що йде здача за межами Росії, яка плавно призведе до здачі росіян у самій Росії".

"Я вважаю, що російське керівництво проявляє надзвичайну підлість стосовно російських людей, які перебувають в ув'язненні в Україні", - сказав він.

За його словами, особливо разюче це виглядає порівняно зі ставленням українського керівництва, яке хоч "лицемірно і брехливо", але прагне звільнити своїх полонених.

Зазначимо, 18 квітня російських військових Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва визнали винними у вчиненні низки кримінальних злочинів на території України. ГРУвців засудили на 14 років із конфіскацією всього майна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції