Терористи "ІД" заявили про страту російського офіцера

Відтинання голови чоловікові зняли на камеру. 

Терористи "Ісламської держави" опублікували відео зі стратою нібито захопленого у Сирії російського офіцера розвідки Євгена Петренка. Ролик з'явився на ресурсі SITE.  

Агенція Reuters відзначає, що на відео тривалістю 12 хвилин навколішках посеред пустелі стоїть одягнений у чорне чоловік та закликає здатися інших російських агентів.

"Цей ідіот повірив обіцянкам своєї держави стосовно того, що вона не відмовиться від нього, якщо його візьмуть в полон", - говорить чоловік сам про себе перед тим, як терорист ножем відтинає його голову.

Страчений ІД російський офіцер Євген Петренко
SITE
Фрагмент з відео

У повідомленні вказано, що вбитий нібито офіцер російської розвідки Євген Петренко. Наразі підтвердити достовірність відео не вдалося - у Міноборони РФ чи ФСБ заяву терористів не прокоментували.  

Як повідомлялося раніше, днями підполковник російської армії, військовий радник Олексій Бучельников загинув у Сирії від кулі снайпера бойовиків. Бучельников у складі групи російських військових проводив заняття з бойової підготовки особового складу сирійського артилерійського підрозділу, коли бойовики почали обстріл. Смерть військового підтвердили у Міноборони РФ. 

Залиште свій коментар