Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТОП-10 найскандальніших російських акторів, які підтримали агресора Путіна

Серед російських культурних діячів є справжні фанатики агресивної політики РФ. 

Анексію Криму та вторгнення російських військ на територію Східної України неодноразово підтримували культурні діячі та актори РФ. ТСН.ua зібрав список найскандальніших з них.

Найбільш кричущим став випадок з російським актором "ментовських" серіалів Михайлом Пореченковим. Він не тільки підтримав бойові дії на Сході України, але й особисто брав участь в обстрілі українських військових на Донбасі.

Українська міліція вже відкрила проти нього кримінальну справу і пообіцяла заборонити йому в'їзд до країни.

Михайло Пореченков
Пореченков разом з бойовиками стріляв у донецьких "кіборгів"

Неодноразово підтримував агресію Росії на Донеччині та Луганщині та незаконну окупацію Криму і актор-українофоб Іван Охлобистін. Зокрема, у соцмережах він називав Україну "відсталою, злиденною та інфікованою ідіотською єрессю своєї міфічної величі". Йому також заборонили в'їзд до України, на що він відповів: "Татові теж забороняли, в'їхав в 43-му на танку".

Охлобистін
kinopoisk.ru
Охлобистін називав Україну "відсталою"

До списку акторів, які підтримали агресивні та загарбницькі дії Росії, приєднався і Сергій Безруков. Спочатку він висловлювався проти військового вторгнення російської армії на територію України, але пізніше поставив свій підпис під листом на підтримку Володимира Путіна та анексію Криму Росією.

Сергій Безруков_1
Instagram
Безруков підписався під листом на підтримку агресивних дій Путіна

Агресивну політику підтримав і російський актор та кінорежисер Олександр Панкратов-Чорний. Він знімався у картині "За законами воєнного часу" в Івано-Франківську і заявив про те, що охоче підписав би не лише петицію на підтримку дій Путіна, але й лист щодо "приєднання України до Росії".

Олександр Панкратов-Чорний
Панкратов-Чорний не побачив російських військових у Криму

Підтримати агресію Путіна вирішив і російський "д'Артаньян" Михайло Боярський. Він також поставив свій підпис під славнозвісним листом діячів культури РФ та заявив про те, що його не лякає можлива заборона на в'їзд до України. 

боярсьский
kinopoisk.ru
Боярський не боїться заборони на в'їзд до України

Натомість російський режисер та актор Федір Бондарчук в інтерв'ю прокремлівському пропагандистському каналу "Россия-24" заявляв про те, що в Україні відбувається "свавілля" та "кам'яний вік".

Федір Бондарчук_11
LifeShowbiz
Бондарчук вважає, що Україна живе, як у "кам'яному віці"

Ображав українців і його колега Микита Міхалков. Він записав відеозвернення, у якому звернувся до одеситів і назвав їх "бандерлогами".

"Російська армія не ввійде до Одеси, тому що рятувати тут нема кого: "бандерлоги"- у більшості", - сказав режисер.Також він неодноразово висловлював свої прихильність агресору Путіну та заявляв, що на думку інших йому "плювати".

міхалков
kinopoisk.ru
Міхалков не приховує своєї прихильності до агресора Путіна

Підписав лист на підтримку Путіна і відомий артист Геннадій Хазанов. Він заявляв про те, що перебування російських військових у Криму це "домисли" і додав, що російський президент нібито не давав ніяких наказів щодо початку бойових дій на території українського півострова. Пізніше сам Путін визнав, що Крим окупували його військові.

Хазанов
peoples.ru
Хазанов так і не побачив у Криму російських військових

Ще далі пішов почесний громадянин Чечні і російсько-французький актор Жерар Депардьє. Під час кінофестивалю у Ризі він назвав Україну частиною Росії.

"Я люблю і Росію, і Україну, яка є частиною Росії", - заявив актор-утікач.

Жерар Депардьє
Фото EPA/UPG
Депардьє назвав Україну "частиною Росії"

Ще один скандальний російський актор Олексій Панін погрожував президенту України Петру Порошенку "захопити Одесу" і називав українських політиків "фашистами".

"Поки українські неписьменні політики, яких я не можу назвати ніяк окрім як фашисти, збираються провести український парад в українському Севастополі, ми їдемо грати в російський Крим, в російський Севастополь, в російську Ялту. Хочу звернутися до пана Порошенка. Не розслабляйтеся, далі ми підемо в Одесу", - сказав він у своєму відеозверненні.

Олексій Панін
ua.euronews.com
Панін назвав українських політиків "фашистами"

Як повідомлялося раніше, бойовики призначили Кобзона своїм "почесним консулом" в Росії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції