Трамп назвав умови для виведення військ з Афганістану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський лідер заявив, що хотів би "просто піти з цієї країни".

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп вважає, що військовий контингент з Афганістану варто виводити. Але зробити це потрібно за умови, що в країні залишаться розвідувальні американські управління.

Про це він розповів в ефірі телеканалу Fox News.

Американський президент переконаний, що війська надто довго розташовані в Афганістані та зазначив, що "США виконують роль світового жандарма".

"Ми виконуємо роль жандарма для всього світу. Погляньте на Росію, вона не є світовим жандармом, вона підтримує порядок у себе в країні", - сказав Трамп. Він також зазначив: "Погляньте на Китай, їх війська не перебувають усюди".

Трамп підкреслив, що Штати суттєво скоротили свою присутність в цій країні, однак одразу забрати всі війська не можуть.

"Я б хотів просто піти з цієї країни. Проблема в тому, що вона, як здається, є свого роду лабораторією для терористів. Я б пішов з країни, і ми підемо з неї, але ми залишимо дуже потужну розвідку", - додав він.

Раніше спецпредставник США по Афганістану Залмай Халілзад повідомив, що США і руху "Талібан" вдалося в загальних рисах окреслити рамки майбутніх мирних домовленостей щодо Афганістану.

Нагадаємо, в ООН повідомляли, що 2018 року внаслідок насильства та збройного протистояння в Афганістані загинули 3804 цивільних, що на 11 відсотків більше, ніж роком раніше. Ще 7189 мирних жителів країни минулого року зазнали різноманітних поранень. В ООН наголошують, що зафіксована минулого року кількість загиблих та поранених цивільних - найвища в Афганістані з 2009 року, відколи організація веде таку статистику. 

Відео В Афганістані смертник підірвав себе у натовпі демонстрантів

Масштабний теракт в Афганістані - 68 убитих, 165 поранених. У провінції на сході країни смертник підірвав себе у натовпі. Це були протестувальники, які виступали проти місцевого очільника поліції. Відповідальність за напад ще не взяло на себе жодне з угруповань.

В Афганістані смертник підірвав себе у натовпі демонстрантів

Залиште свій коментар

Вибір редакції