Трамп оголосив про скасування історичної угоди між США і Кубою

Президент США воліє найближчим часом побачити "вільну Кубу".

Президент США Дональд Трамп оголосив про скасування угоди між США і Кубою, укладеної адміністрацією його попередника Барака Обами.

Про це він заявив під час виступу у Майамі, передає Reuters.

За словами Трампа, США відмовляються від політики Обами по зближенню Вашингтона і Гавани. Голова Білого дому назвав угоду між США і Кубою "односторонньою" і оголосив нову політику стосовно "Острову свободи".

Трамп заявив, що США відновляють ембарго проти Куби і засудив заклики ООН та інших міжнародних організацій скасувати американські санкції проти Гавани.

При цьому президент США вважає, що поліпшення стосунків між двома країнами залежить від Куби, яка, за його словами, має зробити "конкретні" кроки у політичних та економічних реформах. Трамп додав: "З Божою допомогою, вільна Куба - це те, що ми побачимо найближчим часом".

Нагадаємо, що в липні 2015 року Вашингтон і Гавана домовилися про відновлення дипломатичних відносин, які були заморожені в 1961 році. Раніше США пом'якшили санкції щодо Куби, зокрема, скасувавши деякі обмеження на поїздки американців на острів і розширивши доступ кубинців до фінансових інститутів США.

ВідеоКубинський лідер вперше за останні 15 років приїхав до США

Залиште свій коментар