Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп озвучив прізвище кандидата на посла США в Радбезі ООН

Ноерт раніше працювала журналістом на телеканалі Fox News.

Кандидатура Гізер Ноерт запропонована президентом Дональдом Трампом на посаду представника США при Раді Безпеки ООН.

Наразі вона обіймає посаду прес-секретаря у Державному департаменті США. До державної служби вона працювала журналістом телеканалу Fox News. У своїй заяві Трамп заявив, що вважає Ноерт "дуже талановитою", і її "всі поважають". 

Ніккі Гейлі, яка обіймала посаду представниці США в Радбезі ООН, була звільнена наказом президента 9 жовтня цього року. Вона зазначила, що її відхід не пов'язаний з наміром балотуватися на посаду президента 2020 року. Вона навпаки запевнила, що підтримуватиме під час кампанії нинішнього главу держави - Дональда Трампа. 

Гейлі додала, що для урядового чиновника важливо розуміти, коли настає час йти геть і давати новим людям можливість проявити себе на тій чи іншій посаді. 

Ніккі Гейлі була губернатором Південної Кароліни від 2011 року. Її призначили послом Сполучених Штатів в ООН після обрання Дональда Трампа президентом в 2016 році. Протягом своєї кар'єри постійного представника США в ООН Гейлі висловлювала жорстку позицію щодо Росії та підтримувала введення санкцій. Так само Гейлі домагалася тиску на КНДР, а також покарання для тих, хто співпрацює з Північною Кореєю попри введені економічні обмеження. Тверду позицію вона відстоювала під час рішення про перенесення посольства США в Ізраїлі до Єрусалима, а також щодо санкцій проти Ірану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції