Трамп підписав наказ про введення жорстких санкцій проти Ірану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Економічні обмеження почнуть діяти від 7 серпня.

Президент США Дональд Трамп підписав указ про так звані штрафні санкції проти Ірану, які введуть з настанням вівторка, 7 серпня, за американським часом.

Про це повідомляється на сайті Білого дому.

Про вихід США із іранської ядерної угоди та про намір ввести санкції Трамп заявив у травні цього року.

"(Іранська ядерна угода) жахлива, одностороння угода не змогла досягти основної мети блокування всіх шляхів до створення іранської атомної бомби. Вона надала рятувальні кошти для вбивчої диктатури, яка продовжувала поширювати кровопролиття, насильство і хаос", - ідеться в заяві Трампа.

Санкції щодо Ірану вводитимуть у два етапи. Обмеження від 7 серпня спрямовані на закупівлю Ірану американських доларів, торгівлю металами, вугіллям, промисловим та програмним забезпеченням, а також зачепить автомобільний сектор. Другий етап санкцій запровадять в наступні три місяці, вони стосуватимуться нафтогазового сектору.

Тим часом у Євросоюзі з діями США не погоджуються і скасували на території ЄС дію американських санкцій проти Ірану.

Раніше Іран оголосив про запуск стратегії, яка врятує країну від санкцій США.

Відео США запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції