Трамп погрожує Мадуро санкціями

Американський президент також привітав проведення неофіційного референдуму опозиції Венесуели. 

Президент США Дональд Трамп погрожує ввести потужні економічні санкції, якщо президент Венесуели Ніколас Мадуро не відмовиться від ідеї провести вибори нової асамблеї для того, щоб переписати конституцію та розпустити державні інституції.

Про це йдеться в офіційній заяві Білого дому, - пише Укрінформ.

"Якщо режим Мадуро нав'яже проведення установчих зборів 30 липня, Сполучені Штати застосують потужні й швидкі економічні дії",- наголошується в документі.

Американський президент також привітав проведення неофіційного референдуму опозиції Венесуели, які відбулися в неділю.

ВідеоПрихильники президента Ніколаса Мадуро захопили парламент Венесуели

Він вкотре закликав до проведення вільних і чесних виборів у Венесуелі та висловив підтримку венесуельцям у їхньому прагненні "відновити свою країну до повноцінної та процвітаючої демократії".

Фотогалерея Прапори, бюлетені та кривава стрілянина: у Венесуелі відбувся референдум (17 фото)

Як відомо, Мадуро збирається провести свій референдум 30 липня для обрання установчої асамблеї, аби переписати конституцію Венесуели.

Нагадаємо, у Венесуелі вже понад 100 днів тривають протести проти соціалістичного уряду під лідерством Ніколаса Мадуро, який звинувачують у політичних репресіях та економічних стражданнях в країні. Багато демонстрацій закінчилося зіткненнями між активістами та силами безпеки.

Загалом за цей час понад 90 людей були убиті, сотні заарештовані та тисячі отримали поранення внаслідок хвилювань, які почалися серед венесуельців із новою силою у квітні. Лише один наїзд у травні з боку поліції на демонстрантів на броньованому авто забрав понад 30 життів. Більше про останні події у Венесуелі можна прочитати за посиланням.

Залиште свій коментар