Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп пообіцяв стати найлютішим ворогом для Путіна - ЗМІ

Трамп пообіцяв стати найлютішим ворогом для Путіна - ЗМІ

Мій попередник Барак Обама був абсолютним цапом відбувайлом Москви - Трамп.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв стати найлютішим ворогом Володимира Путіна, якщо відносини між Росією і США не налагодяться.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу CNBC.

«Мій попередник Барак Обама був абсолютним цапом відбувайлом Москви. Я підходжу до Росії набагато жорсткіше, ніж будь-який інший президент за довгі роки. Можливо, навіть жорсткіше, ніж коли-небудь, — заявив він. — Порозумітися з Путіним, порозумітися з Росією буде позитивною річчю. Але якщо це не спрацює, то я стану для Путіна найлютішим ворогом».

Відео Time присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Трамп бажає нової зустрічі з Путіним. Про це він заявив у Twitter. Стосункам двох президентів присвячені передовиці найбільших світових видань. Журнал Time відзначився, зміксувавши їх в одного: Трам-Путіна. ТСН стежить за розвитком скандалу навколо зустрічі, де Трамп жодного разу не згадав за Україну і віддав перевагу словам Путіна над словами власної розвідки, за що тепер змушений виправдовуватися.

Time присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Саміт між президентами США і Росії відбувся 16 липня в місті Гельсінкі. Вони обговорили Крим, Сирію, ядерне роззброєння і втручання РФ в американські вибори. Під час спільної прес-конференції Трамп заявив, що довіряє Путіну, який заперечує російське втручання у вибори в США, тоді як розвідувальне агентство офіційно знайшло докази цього і висунуло звинувачення 12 співробітникам ГРУ РФ. Це заява Трампа викликало хвилю обурення у власній країні і шквал критики. Після повернення додому йому відразу ж довелося виправдовуватися – він заявив, що обмовився і мав на увазі те, що немає жодних причин вважати, що Росія не втручалася в американські вибори.

Вибір редакції