Трамп виступив проти людей з "будь-якої діри" і відхилив міграційну угоду

Відразу після обговорення серед конгресменів знову зазвучали звинувачення Трампа в расизмі.

Президент США Дональд Трамп грубо відхилив проект імміграційної угоди, складеної двома партіями.

Про це повідомляє Associated Press.

Трампу не сподобалося, що його політики прагнуть приймати мігрантів з Гаїті і будь-якої дірки в Африці (в оригіналі shithole countries - ред.), у той час як можна було б прийняти громадян таких країн, як Норвегія.

 

Одразу після обговорення серед конгресменів знову зазвучали звинувачення Трампа в расизмі. Адміністрація Білого дому не заперечує слів Трампа, але випустила офіційну заяву з приводу його позиції.

У минулому році розгорівся великий скандал, пов'язаний з міграційною політикою Трампа.

ВідеоПісля теракту в Нью-Йорку Трамп вимагає переглянути правила приймання мігрантів

Нагадаємо, Верховний суд США частково відновив дію указу президента про заборону в'їзду в США громадян шести країн з переважно мусульманським населенням. Указ стосується Лівії, Ірану, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену. Раніше це розпорядження було призупинено федеральним судом країни та залишено без змін апеляційними судами США.

27 січня 2017 року президент США Дональд Трамп своїм указом заборонив прибуття в Штати громадян семи, населених переважно мусульманами, країн на 90 днів. Це рішення призвело до хвилі протестів в аеропортах по всій країні.

Ряд американських судів виніс постанови про призупинення скандального указу. До всього, Трамп звільнив виконуючого обов'язки прокурора, яка критикувала антиміграційний указ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції