Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Терабайт смерті": Пентагон готується відбити масштабну кібератаку

Міноборони США захищено навіть від більш великих атак.

Пентагон готується відбити наймасштабнішу атаку - "терабайт смерті", заявив глава управління оборонних інформаційних систем Міноборони США генерал-лейтенант Алан Лінн.

Про це пише Інтерфакс.

Він повідомив, що "кілька років тому отримати атаку на точку доступу мережі Інтернет об'ємом в один-два гігабайти було великою подією".

ВідеоФахівці кіберполіції попереджають про початок нової кібератаки, подібної до вірусу "Петя"

"Зараз на наші точки доступу здійснюються атаки об'ємом 600 гігабайт, а також відзначаються унікальні, різноманітні способи здійснення атак, про які ми раніше і подумати не могли", - наводить прес-служба Пентагону слова Лінна.

Він зазначив, що Міноборони США захищено навіть від більш великих атак. "Зараз існує, як ми назвали б його "терабайт смерті", який стукає до нас у двері. Ми готові до цього, знаємо, що він наближається. Те, що він вдарить по нас, лише питання часу", - повідомив генерал-лейтенант.

Як повідомлялося раніше, в жовтні 2017 року після сенсаційної атаки на комп'ютерні системи вірусом Petya, який паралізував 90% інфраструктури країни – від банків до аеропортів – в парламенті прийняли закон "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України".

Залиште свій коментар

Вибір редакції