Трамп захоплювався стилем керування Путіна - ексадвокат президента США

Трамп захоплювався стилем керування Путіна - ексадвокат президента США

Він також вважав Путіна найбагатшою людиною у світі

Президент США Дональд Трамп нібито був захоплений тим, як президент Росії Володимир Путін керує країною.

Про це розповідає колишній адвокат Трампа Майкл Коен у своїй книжці, яка має вийти незабаром. Частину з неї переказує  The Washington Post.

За словами Коена, Трампу подобалося, як Путін зміг "захопити всю націю і керувати нею, ніби особистою компанія — як "Trump Organization".

Також адвокат відзначає любов Трампа до грошей, тож пояснює захоплення тим, що "Він помилково вважав Путіна найбагатшою людиною у світі".

Коен стверджує у книжці, що президент США робив "явні й таємні спроби змусити Росію втрутитися у вибори 2016 року" на його боці.

Самого Трампа Коен описує як "шахрая, брехуна, хулігана, расиста, хижака".

Нагадаємо, ексадвокат Трампа Майкл Коен вирушив відбувати трирічний термін ув'язнення 6 травня 2019-го. Його засудили за злочини, пов'язані з банківським і податковим шахрайством. На шляху до в'язниці Коен заявив, що "ще багато залишилося нерозказаного" щодо його роботи на чинного американського президента. 

Відео Трамп прокоментував справи своїх колишніх соратників Манафорта та Коена

Ув'язнити не можна помилувати: Трамп обдумує можливе помилування Манафорта - колишнього голову своєї передвиборчої кампанії та екс-політтехнолога Януковича. В інтерв'ю президент США прокоментував ще одну скандальну справу - щодо свого колишнього адвоката Майкла Коена. Той зізнався, що порушив закон про фінансування президентських кампаній за вказівкою самого Трампа. Президент відхрещується. 

Трамп прокоментував справи своїх колишніх соратників Манафорта та Коена

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів