Холодна і дощова: народний синоптик дав прогноз погоди на осінь 2020 року

Дата публікації
Перегляди
85к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Холодна і дощова: народний синоптик дав прогноз погоди на осінь 2020 року

Фото: Associated Press

По-літньому теплі дні цієї осені також будуть, хоч і небагато.

Осінь цього року в Україні буде холодною та дощовою, перші сніг і морози можливі вже у жовтні.

Про це ТСН.ua розповів народний синоптик Леонід Горбань.

За словами синоптика, вересень буде дуже дощовим, у жовтні температура опускатиметься нижче 0°, а листопад очікується біль-менш теплим. "У вересні буде дуже багато опадів. В Україні якось був рік, коли через дощі не могли посіяти озимі, бо на полях було справжнє болото. Так ось, цей рік саме такий. Також у вересні лише у перший тиждень буде тепло, а потім похолодає і увесь місяць температура постійно коливатиметься, а вже у жовтні слід чекати на перші сніг і морози. Одним словом, були у нас вересні і тепліші, а цей буде холодним і осінь буде загалом холодною та дощовою", - прогнозує Леонід Горбань.

Так, за його розрахунками, у вересні кількість опадів становитиме: на півночі та у центрі - 45-55 мм, на півдні країни - 18-22 мм, на сході 25-32 мм. Температура на початку вересня на півдні та сході країни ще триматиметься вдень на рівні 25-27°, вночі 17-19°, на півночі ж вже буде прохолодніше - 20-24° вдень та 14-12° вночі. А вже у другій половині місяця вдень температура в Україні не підніматиметься вище 20°, а вночі опускатиметься у найхолодніші періоди навіть до 4-2° на півночі та 8-9° на півдні країни. Однак будуть у вересні і тепла дні - у середини місяця та 22-23 вересня. Тоді температура вдень знову підніматиметься вище 20° і на півдні сягатиме 22-24°, на сході - 22°, на півночі - 21°.

Температурний рекорд: у Долині Смерті температура сягнула майже 54,5 градуси тепла

Температурний рекорд: у Долині Смерті температура сягнула майже 54,5 градуси тепла

У жовтні, за прогнозом Леоніда Горбаня, кількості опадів у вигляді дощу зменшиться і становитиме: на півдні - 21-24 мм, на півночі - 17-24 мм. Температура на півночі та у центрі України на початку та у середині місяця коливатиметься від найнижчої вночі у 4-5° до найвищої вдень у 16-17°, на півдні країни до 18°. Натомість у другій половині жовтня та наприкінці температура на більшості території, крім півдня, опускатиметься до -2-4° морозу, у ці періоди також йтиме сніг та дощ.

Листопад, за прогнозами народного синоптика, буде переважно теплим з незначними морозами та опадами у вигляді снігу та дощу. А ось зима, за словами Горбаня, буде помірна, без дуже сильних морозів.

Нагадаємо, раніше в Укргідрометцентрі повідомили, якою буде погода в Україні у вересні.

18 градусів тепла: в Антарктиді зафіксували новий температурний рекорд

18 градусів тепла: в Антарктиді зафіксували новий температурний рекорд

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
85к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація