Трамп "знайшов" винних у своїй поразці на виборах у США

Трамп "знайшов" винних у своїй поразці на виборах у США

Фото: Associated Press

На його думку, фармацевтичні компанії спеціально не стали до виборів повідомляти про успішні випробування вакцини проти коронавірусу.

Чинний президент США Дональд Трамп заявив, що великі фармацевтичні компанії добивалися його поразки на виборах, нібито затягуючи повідомленні про успішні випробування вакцини проти коронавірусу. 

Про це він заявив на пресконференції в Білому домі, — пише ТАСС.

"Великі фармацевтичні компанії запустили негативну рекламу вартістю в мільйони доларів проти мене під час передвиборчої кампанії, яку я виграв, до речі кажучи. Ми це ще з'ясуємо. Я отримав майже 74 млн голосів. Проти нас були великі фармацевтичні компанії та   ЗМІ проти нас. ", — сказав глава Білого дому.

Він вважає, що компанія Pfizer спеціально не стала до виборів робити оголошення про успішні випробування своєї вакцини від коронавірусу, оскільки це збільшило б шанси республіканця на перемогу.

Трамп стверджує, що фармацевтичним компаніям, на його думку, не подобається те, що він проводить політику зниження цін на ліки.

Нагадаємо, що компанії BioNTech і Pfizer опублікували 9 листопада проміжні результати третьої фази випробувань нового препарату після виборів 3 листопада в США.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація