Туреччина обстріляла базу спецпризначенців США в Сирії – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Анкарі подібне категорично заперечують.

У сирійському районі Кобани поруч з пагорбом Містенур була обстріляна військова база США. Про це повідомляє Newsweek.

Джерела видання в курдській розвідці повідомляють, що артилерійський обстріл американських спецпризначенців здійснили турецькі військові. Таку ж версію, за даними ЗМІ, неофіційно озвучують і в Пентагоні.

Плейлист 9 відео Військова операція Туреччини на північному сході Сирії

Туреччина 9 жовтня розпочала масштабну військову операцію "Джерело миру" із "зачищення" території на Північному Сході Сирії, яка перебуває під контролем сирійських курдів. В перші дні турецької атаки в регіоні розпочалася паніка, десятки тисяч людей покинули свої домівки, вже є загиблі мирні мешканці.

Військова операція Туреччини на північному сході Сирії

Обстріл був настільки потужним, що американці вирішили завдати зустрічного удару. З цією метою було піднято в повітря авіацію, однак перше ніж вона почала працювати, атака на позиції сил спеціального призначення США завершилася.

Міністерство оборони Туреччини вже заперечило причетність своїх військових до нападу на американські позиції. Там заявили, що турецькі позиції, розташовані в кілометрі від  оглядового пункту армійців США, були атаковані мінометним вогнем з боку бойовиків. "У ході самооборони було відкрито зустрічний вогонь по терористичним позиціям. Туреччина жодним чином не відкрила вогонь на спостережному пункті США. Всі заходи безпеки були вжиті до відкриття вогню, щоб запобігти будь-якій шкоді американській базі. В якості запобіжної дії ми припинили вогонь після отримання інформації від США", - наголосили в Анкарі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції