Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Туск повідомив про прогрес у напружених перемовинах щодо утримання Британії в ЄС

Президент Європейської ради планує провести низку двосторонніх зустрічей.

Після першого дня напружених перемовин щодо утримання Британії в ЄС, для досягнення оптимального рішення необхідно ще багато роботи.

Про це заявив президент Європейської ради Дональд Туск, пише "Українська правда".

"Наразі я можу лише констатувати, що ми здійснили певний прогрес, однак залишається багато роботи", - пояснив Туск та додав, що віднині переговори відбуватимуться у двосторонньому режимі.

Президент Європейської ради планує провести ряд двосторонніх зустрічей із прем'єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном, президентом Франції Франсуа Олландом, прем'єром Чехії Богуславом Соботкою, прем'єром Бельгії Шарлем Мішелем, а також з президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером.

Нагадаємо, що у Брюсселі відбуваються переговори про подальше членство Великої Британії в Європейському союзі. Дводенний саміт ЄС також розглядає міграційну кризу. Лідери 28 країн зустрілися за закритими дверима. Потім під час вечері президентів і прем'єрів дипломати, юристи та помічники виконували чорнову роботу – узгоджували позиції, прописували проекти документів і готували ґрунт для подальших переговорів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції