У 2025 році можуть заборонити газові котли: чому і яка альтернатива

Дата публікації
Перегляди
31к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У 2025 році можуть заборонити газові котли: чому і яка альтернатива

Фото: Getty Images

Коли газ видобувається, він виділяє вуглецеві викиди в довкілля, що, своєю чергою, сприяє глобальному потеплінню.

Домогосподарства попереджають, що газові котли можуть бути заборонені від 2025 року відповідно до плану по боротьбі зі зміною клімату і допомоги світу в досягненні мети за нульовими викидами.

Як повідомляє Mirror, це один з 400 заходів, які вводять поетапно, щоб допомогти впоратися з глобальним потеплінням. Будуть й інші зміни, включаючи заборону на продаж до 2030 року сильно забруднюючих бензинових і дизельних автомобілів.

Коли газ видобувається, він виділяє вуглецеві викиди в довкілля, що, своєю чергою, посилює загальну кліматичну проблему. Для вирішення цієї проблеми Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) заявило, що від 2025 року не слід продавати нові котли, що працюють на викопному паливі, за винятком тих випадків, коли вони сумісні з воднем.

МЕА повідомляє, що шлях скорочення викидів до "чистого нуля" до 2050 року необхідний для запобігання небезпечному підвищенню температури. Глобальне потепління більш ніж на 1,5°C може завдати шкоди екосистемам і Землі через більш екстремальні погодні умови і підвищення рівня моря.

Від 2023 року у нових будинках повинні встановлювати низьковуглецеві альтернативи, такі як електричні теплові насоси. Всім іншим домовласникам потрібно замінити свої старі газові котли протягом наступних 8 років.

Нагадаємо, за 30 років людство втратило 28 трильйонів тонн льоду. Під час дослідження за допомогою супутникових даних вивчили всі льодовики на планеті, які зникають: пласти льоду в Гренландії та Антарктиді, крижані шельфи, що плавають навколо Антарктиди, і морський лід, який дрейфує у Північно-Льодовиковому та Південному океанах. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
31к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація