Щеплення в стриптиз-клубі: у США вигадали оригінальний спосіб заохочення людей на вакцинацію

Щеплення в стриптиз-клубі: у США вигадали оригінальний спосіб заохочення людей на вакцинацію

Фото: New York Daily News

Людям клуб давав спеціальні "пільги" за зроблене щеплення.

У США в Лас-Вегасі у місцевому стриптиз-клубі відкрили пункт вакцинації. Кожному щепленому як винагороду давали пляшку алкогольного напою чи дарували безкоштовний приватний танець.

Про це повідомляють Daily News, Koin.

Зауважується, що попри дозвіл Центру з контролю і профілактиці захворювань США робити щеплення всім, хто досяг 12-річного віку, клуб Hustler приймав лише клієнтів від 21 року. Тимчасовий пункт щеплення працював один вечір кілька годин: 21 травня від 16:00 до 19:00.

Пункт щеплення зробив щеплення за цей час приблизно 100 людям. Після цього стриптиз-клуб почав свою звичайну роботу. 

Тим американцям, хто отримав обидві дози щеплення, клуб надав спеціальні пільги: платинову картку постійного відвідувача, безкоштовну пляшку алкоголю, танець від повністю вакцинованого артиста й інші бонуси.

"Це лише ще один спосіб отримати доступ нашому населенню до вакцин. Я вважаю, це може залучити деяких людей, яким сподобається новизна", - зауважила Джоанн Рупіпер, старша медсестра Південного округу Невади, яка спостерігала за роботою "клініки".

Деякі люди, які прийшли на вакцинацію, зізналися, що не хотіли робити щеплення, але вирішили піти на неї, щоб відвідати стриптиз-клуб.

"Ми робимо все можливе, щоб підвищити ефективність вакцини COVID-19 в надії, що наша промисловість зможе повернутися до нормального стану в найближчому майбутньому", - сказав очільник стрип-клубу Hustler Джейсон Мохни.

Як повідомлялося, у США стриптизеркам дозволили повернутися до роботи, проте карантинні обмеження впливають на їхній заробіток. Стриптизерки скаржаться, що через пандемію втратили більшу частину своїх доходів. Адже танці на колінах та "VIP" кімнати, які приносили найбільший прибуток, все ще заборонені. 

У США вакцину Pfizer узаконили як придатну для підлітків - "COVID-дайджест"

У США вакцину Pfizer узаконили як придатну для підлітків - "COVID-дайджест"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1278
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація