Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білорусі бойовика "ЛНР" засудили до двох років колонії

Суд визнав чоловіка винним в участі у збройному конфлікті на території іноземної держави.

Суд у білоруському місті Могильов засудив місцевого жителя до двох років колонії загального режиму за участь у збройному конфлікті на сході України на боці бойовиків "ЛНР".

Про це мовиться на сайті суду.

Чоловік, будучи громадянином Білорусі, з квітня 2016 по грудень 2017 років неодноразово виїжджав через російську територію в окуповані райони Луганської області. Там він вступив в збройне формування "ЛНР" і брав участь у боях проти Збройних сил України.

Засуджений обладнав бойові позиції, здійснював обстріли позицій ЗСУ з вогнепальної зброї, коригував і вів вогонь по позиціях українських військових.

Суд визнав чоловіка винним в участі у збройному конфлікті на території іноземної держави. Вирок ще не вступив в силу і може бути оскаржений.

Нагадаємо, в грудні минулого року в Білорусі жителя Гомеля Віталію Котлобаю присудили два роки колонії за підтримку самопроголошеної "ЛНР". 29-річного чоловіка визнали винним в участі в незаконному збройному формуванні. На окупованій території Луганської області він входив до складу так званого "козацького полку". На суді Котлобай не заперечував, що був серед "козаків", але намагався переконати слідство, що участі у військових діях не брав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції