Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У центрі Москви затримано понад 250 осіб

Причиною стало порушення громадського порядку.

У центрі Москви через порушення громадського порядку понад 250 осіб затримано.

Про це повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі столичного главку поліції.

"5 листопада за порушення громадського порядку в центрі Москви затримані 263 людини", - сказав співробітник прес-служби.

Зазначається, що затримані доставляються в територіальні відділи поліції для розгляду і складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Своєю чергою ТАСС повідомляє, що у затриманих під час огляду вилучається зброя, ножі, засоби індивідуального захисту, кастети та інші заборонені засоби. Як зазначив співрозмовник агентства, "це говорить про те, що люди прийшли не просто так, а готувалися чинити опір силам правопорядку".

Наразі весь периметр Манежної площі повністю перекрито поліцейськими, частково обмежений вхід і вихід з метро "Охотний ряд" і "Площа революції"; закрита для входу Красна площа (в зв'язку з репетицією урочистого маршу на честь 76-ї річниці параду 1941 року), вхід можливий тільки за запрошеннями.

Нагадаємо, у центрі Москви в районі Манежної площі і Тверського бульвару розпочалися затримання. Поліція перевіряє сумки та документи перехожих. Зазначається, що всього у Москві затримано 82 особи.

Раніше опозиціонер В'ячеслав Мальцев неодноразово заявляв, що 5 листопада у Росії відбудеться революція. Напередодні він розповів про затримання понад сотні своїх прихильників по всій Росії. Раніше в ФСБ заявили, що затримали учасників "законспірованої осередку руху "Артпідготовка". У ФСБ говорили, що вони готували підпали адміністративних будівель і нападу на поліцейських 4 і 5 листопада. Активістів руху затримували в Москві, Красноярську, Краснодарі, Казані, Самарі, Саратові і Томську.

При цьому сам Мальцев говорив, що "Артпідготовка" є YouTube-каналом, а не рухом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції