Перейти до змісту
У Давосі стартує традиційний економічний форум

На нього приїжджають лідери десятків країн світу.

У швейцарському місті Давос 22 січня розпочинається традиційний Всесвітній економічний форум.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Глобалізація 4:0 – так звучить головна тема економічного форуму. Хоча його і вважають місцем, де вирішується доля світової економіки, однак низка світових лідерів у Давос не приїхали.

Американський президент Дональд Трамп залишився вдома через найдовшу в історії штатів бюджетну кризу. Французький лідер Еммануель Макрон – через протести жовтих жилетів, а британська прем’єрка Тереза Мей – відсутня через проблеми Brexit.

Українську делегацію на Давосі представлять президент України Петро Порошенко, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, міністр фінансів Оксана Маркарова, віце-прем’єр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, міський голова Києва Віталій Кличко та інші.

Загалом у зустрічах візьмуть участь більше трьох тисяч осіб – представники урядів і керівники компаній. Найбагатших та найвпливовіших людей світу охоронятимуть майже 5 тисяч полісменів та солдатів.

Відео У Давосі стартує Всесвітній економічний форум

Глобалізація 4:0 – головна тема Всесвітнього економічного форуму, що відкрився у Давосі. Хоча форум і вважають місцем, де вирішується доля світової економіки - низка світових лідерів у Давос не приїхали. 

У Давосі стартує Всесвітній економічний форум

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин