Мей відмовилася їхати на форум в Давос через Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр зосередиться на внутрішніх проблемах країни.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей не братиме участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі через ситуацію навколо договору про вихід з ЄС.

Про це у четвер, 17 січня, пише BBC з посиланням на прес-секретаря британського уряду.

"Вона не поїде в Давос, вона зосередиться на внутрішніх проблемах", - заявила прес-секретарка, в той час як Мей бере участь в переговорах з політичними партіями в спробі затвердити договір про вихід з ЄС.

Британська делегація все одно поїде у Давос, її очолить один із міністрів.

Всесвітній економічний форум відбуватиметься від 22 до 27 січня у швейцарському Давосі.

Нагадаємо, раніше Президент США Дональд Трамп скасував свій візит на Всесвітній економічний форум в Давосі (Швейцарія).

Як повідомлялося, 15 січня Палата громад парламенту Великої Британії проголосувала проти угоди про вихід з Євросоюзу, яке було запропоновано урядом прем'єр-міністра Терези Мей. Проти проголосували 432 парламентарія, за - 202. Прийняття угоди вимагало щонайменше 318 голосів.

ВідеоУ Брюсселі чекають наступних кроків Лондона щодо Brexit

ЄС шкодує, ЄС поважає право Великої Британії самостійно визначати свою політику, і ЄС чекає подальших пояснень від Лондона - так можна описати публічну реакцію на події в Лондоні. У керівництві Євросоюзу продовжують наполягати, що після багатьох місяців переговорів з урядом Об’єднаного королівства вдалося погодити вигідний для усіх договір. 

У Брюсселі чекають наступних кроків Лондона щодо Brexit

Тепер уряд має протягом трьох днів запропонувати інший варіант угоди. Серед інших можливих варіантів - отримання від Євросоюзу відстрочку для того, щоб розробити нові домовленості, або вихід країни з ЄС без будь-яких умов.

10 грудня Європейський суд вирішив, що Велика Британія може в односторонньому порядку відмовитися від виходу з Європейського Союзу і відкликати відповідний документ з Європейської Ради.

Залиште свій коментар

Вибір редакції