Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Франції подовжили надзвичайний стан ще на кілька місяців

Надзвичайний стан триватиме до листопада.

У Франції знову подовжили режим надзвичайного стану, оголошений 14 листопада 2015 року після серії терактів у Парижі, до листопада цього року. Про це повідомляє Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Зазначимо, що термін введеного до цього надзвичайного стану спливає 15 липня 2017 року. Він діє в усій Франції та на острові Корсика.

Так, подовження режиму передбачає посилений прикордонний та митний контроль на всіх кордонах Франції, певні обмеження прав і свобод громадян щодо проведення масових зібрань та відвідання окремих місць, а також надання дозволу правоохоронним органам на здійснення адміністративних обшуків, перевірок транспортних засобів тощо.

МЗС рекомендує українцям мати із собою паспорт і документ, який дає право в'їзду до країни, під час подорожі до Франції. Зазначається, що максимальна сума ввезення готівки на родину становить 10 тисяч євро, незалежно від кількості її членів.

Нагадаємо, що надзвичайний стан у Франції введений в листопаді 2015 року після того, як терористи вчинили декілька атак в Парижі.

Відео У Франції вшановують жертв страшних терактів

Залиште свій коментар

Вибір редакції