У Франції рейтинг Макрона обвалився до рекордного мінімуму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Падіння відбувається на тлі масових протестів.

Рейтинг президента Франції Еммануеля Макрона знову обвалився, досягши рекордного мінімуму у 25% підтримки.

Про це свідчать результати опитування службою Ifop.

У порівнянні із минулим місяцем, рейтинг Макрона знизився на 4%. Водночас, "дуже незадоволені" політикою президента Франції 39% опитаних, тоді як "скоріш незадоволені, ніж задоволені" - 34%.

Опитування також наводить дані підтримки попередніх президентів Франції після такого ж проміжку часу на цій посаді. Так, Франсуа Олланд через півтора роки при владі мав лише 20% підтримки, однак Ніколя Саркозі, який був перед ним – 44%.

Зазначається, що найбільше політикою Макрона невдоволені середній та низький клас – власники маленьких підприємств та наймані працівники.

Падіння рейтингу французького президента відбувається на тлі масштабних протестів проти підвищення цін на пальне, на які вийшли більше ста тисячі осіб. Вже відомо про перших поранених та навіть загиблих унаслідок сутичок із правоохоронцями.

Відео У Франції водії протестують через підвищення податків на пальне

Французькі водії в аварійному одязі по всій країні протестують через підвищення податків на пальне, яке за останній рік зросло на понад 20 відсотків. За даними поліції, дороги заблокували понад 120 тисяч людей у 600 французьких містах. Загинула одна протестувальниця, півсотні людей - травмовані. 

У Франції водії протестують через підвищення податків на пальне

Залиште свій коментар

Вибір редакції