У Гонконзі мітингарі поранили з лука поліцейського

У Гонконзі мітингарі поранили з лука поліцейського

Фото: Associated Press

Демонстранти жбурляли в поліцейських "коктейлями Молотова". Правоохоронці застосували сльозогінний газ, гумові кулі і водомет.

У Гонконзі в неділю, 17 листопада, знову відбулися запеклі сутички демонстрантів з поліцією. Демонстранти спорудили катапульти для запуску пляшок з запалювальною сумішшю та стріляли в правоохоронців з луків. Один поліцейський, відповідальний за роботу зі ЗМІ, зазнав поранення від випущеної в нього з лука стріли.

Поліція застосувала для розгону мітингувальників сльозогінний газ, гумові кулі і водомет. Про це передає Deutsche Welle.

У неділю основні заворушення відбувалися на території Політехнічного інституту Гонконгу, де масово протестували демонстранти. Останнім часом сутички в Гонконзі часто відбуваються саме в університетських містечках. Тисячі студентів та активістів зводять там барикади, а також зберігають катапульти, "коктейлі Молотова" та іншу вуличну зброю.

Протести в Гонконзі тривають уже кілька місяців. Жителі міста почали протестувати проти ухвалення закону про екстрадицію правопорушників за запитом китайської влади та не припинили акції після скасування розгляду цього законопроєкту. За даними організаторів, у деякі дні в акціях брали участь понад мільйон людей.

Заблокована залізниця і бійки мітингувальників з пасажирами: у Гонконгу посилилось протистояння

Заблокована залізниця і бійки мітингувальників з пасажирами: у Гонконгу посилилось протистояння

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація