Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Грузії заборонили використання поліетиленових пакетів

У країні одноразові пакети скоро не використовуватимуть.

Грузія відмовляється від використання поліетиленових пакетів. Вже з першого жовтня цього року набере чинності заборона на виготовлення найтонших з них.

Про це йдеться в "ТСН.Ранок".

Навесні наступного року обмеження стануть дещо жорсткішими. Тоді під заборону потраплять усі поліетиленові пакети, окрім біорозкладних.

У такий спосіб грузинська влада хоче знизити забруднення довкілля. У Тбілісі наголосили, що проблема розкладання пластикових пакетів для Грузії дуже актуальна, тож хочуть поступово вилучити їх із вжитку та планують заохочувати екологічні ініціативи.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах Америки повністю відмовилися від використання поліетиленових пакетів чотири роки тому. Європа також поступово переходить до використання паперових пакетів. Щодо України, то перехід на екологічну тару не є масовим явищем та залишається ініціативою лише окремих підприємств.

ВідеоУ Грузії заборонили одноразові поліетиленові пакети

Поліетилен - поза законом. У Грузії заборонили одноразові пакети. Вже з першого жовтня у країні не можна буде виробляти, імпортувати і продавати найтонші з них. А навесні наступного року - під заборону потраплять усі поліетиленові пакети, окрім біо-розкладних. У такий спосіб грузинська влада хоче знизити забруднення довкілля. 

У Грузії заборонили одноразові поліетиленові пакети

Залиште свій коментар

Вибір редакції