Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Канаді хочуть легалізувати марихуану

Законопроект розглядатимуть у наступному році.

Канада планує внести на розгляд парламенту законопроект з легалізації марихуани. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Канади Джейн Філпотт.

Законопроект будуть розглядати не раніше 2017 року. Джей Філпотт пообіцяла, що марихуана не потрапить до дітей та не буде приносити прибуток злочинцям.

Зазначимо, у передвиборній програмі чинного прем'єр-міністра Канади одним із програмних пунктів була легалізація цього легкого наркотику. Крім того, заява міністра охорони здоров'я збіглася із Міжнародним днем марихуани, що святкується 20 квітня. Сотні прихильників марихуани вийшли на вулиці Оттави на демонстрацію перед будівлею парламенту.

І хоча марихуана для медичних потреб в Канаді давно узаконена, проти повної легалізації наркотику виступає опозиційна Консервативна партія.

"Найгірше, що ви можете зробити для канадської молоді – це відчинити їй двері до марихуани", - заявив в інтерв'ю Reuters депутат Жерар Дельтель.

Проте, якщо в державі приймуть законопроект, Канада стане найбільшою із західних країн, де буде легалізована марихуана.

Нагадаємо, раніше волинські правоохоронці виявили плантацію марихуани в лікарні. Теплицю облаштував 45-річний лучанин. Поліція вилучила понад двісті горщиків з рослинами, лабораторне обладнання та детальні записи з технології вирощування дурману.

Залиште свій коментар

Вибір редакції