Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі вперто стверджують, що в Росії нема олігархів

Натомість вживають фразу "представники великого бізнесу".

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков вважає, що в Росії немає олігархів.

Про це повідомляє ТАСС.

Таке твердження пролунало під час відповіді на запитання журналістів, чи інформували Путіна російські олігархи про інтерес до них правоохоронних органів США. Також Пєсков зазначив, що вважає фразу "російські олігархи" недоречною, і натомість вживав "представники великого бізнесу".

"Мені невідомо про якусь інформацію, що надходить від представників великого російського бізнесу щодо цього", - заявив представник Кремля.

Нагадаємо, команда спецпрокурора Роберта Мюллера, що розслідує справу щодо російського втручання у вибори президента США, допитала двох російських олігархів. У одного з них оглянули його електронні пристрої. Команда Мюллера також подала запит на третього російського олігарха, який останнім часом не був у США, з проханням добровільно надати документи, які цікавлять слідство, і відповісти на його питання.

ВідеоТрамп готовий до допиту у справі про втручання Росії у вибори президента США

Дональд Трамп заявив, що готовий до допиту у справі про втручання Росії у вибори президента США. Це може відбутися протягом наступних двох чи трьох тижнів. Американська розвідка вже визнала, що Москва намагалася вплинути на результати голосування саме на користь Трампа.

Трамп готовий до допиту у справі про втручання Росії у вибори президента США

Залиште свій коментар

Вибір редакції