Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кремлі заявили, що Захід хворіє "бацилою путінофобії"

У Кремлі вважають, що метою скандального розслідування офшорів є безпосередньо Путін

У Москві заявляють, що Захід хворіє "бацилою путінофобії". У Кремлі зазначають, що іншого пояснення концентрації уваги на російському президенті світових ЗМІ не знаходять. Саме так прокоментував ситуацію із "панамськими офшорами" прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков, пише "ТАСС".

За його словами, російський президент взагалі не фігурує в документах, на відміну від інших політиків.

"Але, напевно, навряд чи хтось може заперечити той факт, що світові ЗМІ, як друковані, так й електронні - сконцентрувалися абсолютно нез'ясовним чином на нашій країні і нашому президентові", - сказав він, додавши, що саме таку ситуацію в Кремлі і назвали "бацилою путінофобії".

При цьому, Пєсков наголосив, що основною метою інформаційної кампанії щодо панамських офшорів є Володимир Путін.

"Вістря атаки спрямоване, в першу чергу, проти нашої країни і проти особисто президента Путіна", - додавши, що це створює ту ситуацію, коли говорити добре про РФ – неможливо.

"Очевидним є, що поза градус путінофобії досяг такого рівня, що фактично говорити добре про Росію, про успіхи і дії Росії не можна апріорі", - сказав прес-секретар Путіна.

Нагадаємо, що Співзасновник Центру із розслідування корупції та організованої злочинності (OCCRP) Дрю Салліван заперечив інформацію, що головною мішенню гучного офшорного розслідування був Володимир Путін. За його словами, на перевірку даних про офшори журналісти з різних куточків світу витратили близько року. Розслідування "The Panama Papers" він назвав найбільшим витоком із часів WikiLeaks.

"У розслідуванні брали участь близько 400 журналістів із більш ніж 100 ЗМІ. Вам не здається, що надто пророблена кампанія проти Путіна? Ви правда думаєте, що заради такого замовлення ми заодно заплямували репутацію такого числа людей із усього світу. Це дурниця. У нас є дані на Путіна і його друзів тому, що вони крадуть гроші та будують собі палаци, і при цьому використовують офшори. Путін в цьому сенсі нічим не відрізняється від інших людей із бази даних", - заявив Салліван.

Залиште свій коментар

Вибір редакції