У Малі внаслідок масштабного нападу загинули вісім миротворців ООН

За атакою, ймовірно, стоять ісламісти.

Щонайменше восьмеро "блакитних шоломів" з Чаду загинули на півночі Малі в неділю, 20 січня, внаслідок нападу на блокпост миротворців ООН.

За повідомленням миротворчої місії Minusma, військовим довелося зіштовхнутися з масштабним нападом, за яким, імовірно, стоять бойовики-ісламісти.

За даними Minusma, мировторці огнем у відповідь знищили багатьох нападників, проте їхнє точне число не вказується.

Від 2013 року в Малі загинули понад сто миротворців ООН. У миротворчій місії в африканській країні беруть участь понад 13 тисяч вояків, зокрема й військовослужбовці Бундесверу, які розквартировані за 400 кілометрів від місця нападу.

Нагадаємо, що 2012 року ісламістські угруповання взяли під свій контроль північ Малі. Французькі війська в 2013 році вибили ісламістів із зайнятих ними регіонів. Та попри присутність миротворчої місії ООН ситуація в країні залишається нестабільною.

Відео У Конго повстанці напали на українських миротворців

Напад на українських миротворців у Конго. Місцеві повстанці розстріляли військову базу місії ООН, де служать наші військові. Бій тривав годину. Напад вдалося відбити. Кілька куль наскрізь прошили житловий карімек українського підрозділу. Утім, ніхто з наших миротворців не постраждав. А от троє поранених є серед малазійців та танзанців. Аби уникнути повторного нападу, блакитні шоломи нанесли удар по табору ополченців у горах, задіявши два штурмові гелікоптери Мі-24 українського контингенту. Після чого висадили десант для зачистки території від бойовиків.

У Конго повстанці напали на українських миротворців

 

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів