У Мілані пішов з життя бос сицилійської мафії "Коза ностра"

У Мілані пішов з життя бос сицилійської мафії "Коза ностра"

Мафіозі очолював кримінальне угрупування "Коза ностра" протягом 40 років.

У середу, 13 липня, на 84-му році життя помер колишній бос сицилійської мафії "Коза ностра" Бернардо Провенцано. Чоловік  помер у міланській лікарні Сан-Паоло після тривалої хвороби. Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на італійську газету La Stampa.

За свою жорстокість Бернардо Провенцано отримав прізвисько "Трактор". Мафіозі очолював кримінальне угрупування "Коза ностра" протягом 40 років.

У 2006 році його заарештували та засудили до кількох довічних термінів ув'язнення. У 2011 році Провенцано діагностували рак сечового міхура. Він намагався укоротити собі віку в травні 2012 року, однак тюремні охоронці попередили спробу самогубства. Через розлади нервової системи його перевели в міланську лікарню у 2014 році.

Зазначимо, Провенцано народився у містечку Корлеоне на Сицилії. Перше вбивство він скоїв у віці 25 років, убивши ватажка конкурентів.

Після арешту тодішнього босу "Коза Ностра" Тото Ріїни в 1993 році, Провенцано очолив кримінальне угрупування. За блискуче вміння розпоряджатися фінансами мафії він отримав друге прізвисько - "Бухгалтер". Поліція розшукувала Провенцано протягом багатьох років. Урешті-решт, його заарештували на фермі в його маєтку поблизу міста Палермо.

Нагадаємо, в Італії з'явився музей майна мафії. Мафіозі, що заробив статок на нелегальних казино, зібрав у себе вдома роботи Сальвадора Далі, а також італійських модерністів - Фонтана та Сіроні. Нині 77-річний злодій відбуває термін за ґратами, а на його нелегальні статки в італійській Калабрії відкрили цілий музей. Експозицію під назвою "З темряви на світло" пообіцяли зробити постійною, та доповнювати таким же мистецьким конфіскатом.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів