У московському суді пояснили раптову зміну дати вироку Навальному

Дата публікації
У московському суді пояснили раптову зміну дати вироку Навальному

Вирок Навальному вже готовий / facebook.com/babaikit

Причина раптової зміни дати вироку російському опозиціонеру пояснили просто: вирок готовий.

Раптова зміна дати вироку відомому російському опозиціонеру Олексію Навальному і його братові пов'язана з тим, що "вирок вже готовий". Про це кореспонденту "Газети.Uk" в понеділок, 29 грудня, повідомили в Замоськворецькому суді Москви.

"Оголошення вироку відбудеться о 9 ранку. Причина переносу полягає в тому, що вирок вже готовий", - заявили в прес-службі суду, де буде оголошено вирок.

Нагадаємо, раніше 29 грудня Олексій Навальний повідомив, що вирок йому оголосять вже завтра.Раніше планувалося, що це відбудеться 15 січня 2015 року. Прихильники Навального збиралися в цей день провести масштабну акцію протесту.

Нагадаємо, що брати Навальні звинувачуються у шахрайстві, скоєному групою осіб за попередньою змовою з використанням свого службового становища, в особливо великому розмірі, а також у легалізації коштів. За версією слідства, Навальні "з 2008 по 2013 року шахрайським шляхом викрали грошові кошти компанії "Ів Роше Схід" в розмірі понад 26,7 млн руб., а також фірми "Багатопрофільна процесінгова компанія" в розмірі понад 4,4 млн руб".

Зі свого боку, брати Навальні всі звинувачення відкидають.

Наступна публікація