Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Москві няня зізналася у вбивстві дівчинки після слідчого експерименту

За даними ЗМІ, дівчинка була інвалідом і не могла ходити.

Громадянка Узбекистану Гюльчехра Бобокулова, підозрювана у вбивстві дівчинки в Москві, дала свідчення.

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на джерело в правоохоронних органах. За словами співрозмовника агентства, після цього жінку доставили в квартиру, де сталося вбивство, для проведення слідчого експерименту. За його словами, слідчим вдалося досягти контакту із затриманою і та дала правдиві свідчення про вбивство дівчинки.

Загибла дівчинка жила в Москві разом з батьками та старшим братом. За даними ЗМІ, дівчинка була інвалідом і не могла ходити.

Як повідомлялося, 29 лютого, в Москві біля станції метро "Жовтневе поле" жінка з головою вбитої дитини в руках почала кричати "Аллах Акбар". За попередньою інформацією, вона працювала нянею і вбила 4-річну дівчинку, за якою доглядала. Після цього зловмисниця відрізала голову дитині і підпалила квартиру.

Поведінка жінки налякала не тільки випадкових перехожих, але і поліцію. "Вона прийшла до входу в метро з червоним пакетом, з якого дістала голову дитини. Вона ходила довго і щось кричала, але до неї ніхто не підходив, всі боялися", — розповіли очевидці. Пізніше з'явилася інформація про те, що женщина-дітовбивця була під дією наркотиків.

Інтернет-користувачі піддали критиці дії московської поліції під час затримання жінки. Юзери звернули увагу, що за антипутінські плакати і мітинги правоохоронці в'яжуть протягом п'яти хвилин, а підійти до жінки, яка погрожує вчинити теракт, не можуть протягом години.

Відео У Москві поліція затримала жінку, яка ходила біля станції метро з відрізаною головою дитини

Залиште свій коментар

Вибір редакції