Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАТО не хочуть забувати дій РФ в Україні, але розраховують на діалог

Якщо забути події в Криму та на Донбасі - це буде карт-бланш Путіну, - переконані в Альянсі.

НАТО не має наміру прощати Путіну його дій щодо України, але готове до діалогу в надії, що Росія все ж повернеться рано чи пізно в правові рамки, і розраховує, що таку ж політику продовжить і нова адміністрація президента США.

Про це повідомляє Укрінформ.

Але РФ думає про цілком іншу архітектуру в Європі.

"Всі партнери (по НАТО) кажуть, що діалог необхідний для мінімізації ризиків, для того, щоб уникнути цих численних військових зрушень. Це добре, що новий американський президент хоче вести діалог з президентом Росії", - заявив начальник міжнародного військового штабу при штаб-квартирі НАТО Ян Брукс.

Він сподівається, що новообраний американський президент Дональд Трамп під час свого майбутнього візиту до Європи в 2017 році буде вітати рішення про розміщення додаткового контингенту в Східній Європі, яке підтримали обидві палати його Конгресу.

"Забути те, що сталося в Криму і на Донбасі, буде справжньою катастрофою, це дасть Путіну карт-бланш продовжувати його політику", - говорить і директор варшавського представництва німецького Фонду Маршалла Михайло Барановський.

"Ми не визнаємо анексію Криму і, думаю, санкції зберігатися, поки Мінськ не буде виконаний. Але ми можемо, хоча і насилу, співпрацювати з Росією в областях, де є спільні інтереси", - зазначив керівник департаменту Росії, Білорусі, Молдови та країн східного партнерства МЗС ФРН Ханс-Петер Хинрихсен.

Як раніше повідомлялося, запланований на початок 2017 року саміт НАТО був перенесений на літо, оскільки керівництво Альянсу вирішило дати новообраному президентові США Дональду Трампу більше часу, щоб сформулювати свою політику стосовно блоку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції