У нелегітимній Держдумі хочуть надати ОРДЛО "міграційну амністію"

У парламенті агресора пропонують спростити мешканцям окупованих територій надання громадянства. 

Учасники парламентських слухань у нелегітимній Держдумі запропонували російському уряду зробити для мешканців окупованих районів Луганщини та Донеччини "повну міграційну амністію" і надати їм додаткові преференції на території РФ.

Про це повідомляє агенція ТАСС.

"З урахуванням гуманітарної катастрофи, в якій опинилися громадяни України та особи без громадянства, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей, провести для цієї категорії російських співвітчизників повну міграційну амністію і розробити додатковий перелік преференцій на території Росії", - вказано у проекті рекомендацій.

Серед запропонованих пільг преференції у разі отримання російського громадянства, у разі отримання дозволу на проживання в Росії,  реєстрації за місцем проживання в РФ, а також у разі влаштування на роботу на території РФ.

Також для мешканців ОРДЛО пропонують скасувати патенти на роботу у РФ, аби працевлаштування відбувалося за спрощеною системою через службу зайнятості.  

Нагадаємо, 18 лютого  прес-служба Кремля повідомила про підписання Володимиром Путіним указу про визнання так званих "паспортів" ОРДЛО

Президент Петро Порошенко у відповідь заявив, що визнавши "паспорти" "ДНР" та "ЛНР", президент РФ Володимир Путін учергове підтвердив, що окупацією Донбасу керують не бойовики-сепаратисти, а безпосередньо Кремль

Легалізацію так званих "паспортів" терористичних "ЛНР" і "ДНР" засудила світова спільнота, зокрема негативно висловилися в посольстві США в Україні та в ОБСЄ, назвавши такі дії порушенням Мінських угод та підриванням мирних зусиль в Україні.

ВідеоМосква прирівняла паспорти псевдо-республік ДНР та ЛНР до українських

 

Залиште свій коментар