Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині офіційно визнали третю стать

У країні наразі проживає близько 80 тис. так званих інтерсексуалів.

Федеральний конституційний суд німецького міста Карлсруе прийняв рішення, що для записів у актах громадянського стану, окрім чоловічої та жіночої, повинна бути можливість вказувати й іншу стать, пише Інтерфакс з посиланням на місцеве видання.

Зазначається, що рішення повинно набути чинності вже до 31 грудня 2018 року. Пропонується або зовсім прибрати графу "стать", або надати людині можливість додатково і більш точно визначити її. Оскільки чинні наразі норми порушують закон про дискримінацію. 

Міністр у справах сім'ї, людей похилого віку, жінок та молоді Катаріна Барлей схвалила таке рішення та вважає, що наявні правила щодо вказівки статі "порушують права людей, які не зараховують себе до чоловічої або жіночої статі, якщо графа в їхньому випадку залишається незаповненою".

Як уточнює видання, таке рішення стало відповіддю на скаргу однієї приватної особи, яка раніше в декількох інстанціях безуспішно намагалася внести виправлення в запис щодо свого народження. В графі "стать" вона замість закресленого "жіноча" хотіла вписати "різна".

Згідно зі спеціальною медичною експертизою, ця людина не є ані чоловіком, ані жінкою. І таких людей у Німеччині проживає близько 80 тис. Їх називають інтерсексуалами - особами, чиї статеві ознаки не можна строго віднести ані до чоловічих, ані до жіночих.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у штаті Вірджинія трансгендер вперше в історії США посіла державну посаду. Вона стала членом Палати делегатів.

ВідеоТрамп заборонив брати в армію трансгендерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції