Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині висловили свою позицію щодо санкцій проти Росії

Санкції анулюють лише після повного виконання Мінських угод.

Німеччина не збирається знімати санкції з Росії через постійні порушення режиму припинення вогню на Донбасі.

Таку думку висловив німецький політик, уповноважений урядом Німеччини з питань співробітництва з Росією Гернот Ерлер, передає Deutsche Welle.

Він вважає, що головною причиною продовження санкцій є напружене становище на Донбасі. Ерлер зазначив, що на конфліктній території щодня порушується режим тиші, тому розгляд зняття санкцій в найближчому майбутньому не передбачається.

"В останні тижні ми практично щодня констатували порушення перемир'я і режиму припинення вогню, що спричинило за собою численні жертви з обох сторін", - сказав політик.

Він нагадав, що усі 28 країн-членів ЄС висловлюють однаково думку, що зняття санкцій можливе лише після повного виконання Мінських угод.

Як відомо, санкції проти РФ були введені 31 липня 2014 року через анексію Криму і були посилені у вересні 2014 року. 9 березня 2015 року Європейська Рада вирішила зв'язати термін дії санкцій з повним виконанням Мінських угод.

Після анексії Криму і початку збройного конфлікту на Донбасі США, Євросоюз і ще кілька держав в кілька етапів застосували до Росії економічні санкції. В останні кілька місяців деякі європейські політики почали обговорювати можливість їх послаблення або зняття.

17 червня Рада ЄС подовжила санкції проти окупованого Криму на 12 місяців. Санкції стосуються заборони на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестицій в окупований півострів і експорту певних товарів і технологій в Крим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції