Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У палаті представників США проголосували проти проекту резолюції про імпічмент Трампу

Пропозиція про імпічмент висунув конгресмен-демократ Ел Грін.

Члени палати представників США проголосували проти проекту резолюції про імпічмент президентові країни Дональду Трампу.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Проти документа висловилися 364 особи, а "за" тільки 58. Проти пропозиції про імпічмент голосували як соратники Трампа по республіканській партії, як і багато демократів.

Раніше лідери Демократичної партії в конгресі заявляли, що зараз не час для розгляду питання про імпічмент. На їхню думку, спочатку потрібно дочекатися завершення розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера про те, чи координував свої дії з РФ передвиборний штаб Трампа в 2016 році. При цьому, як зазначає видання "Хілл", лідери демократів у палаті представників у цьому випадку не стали вимагати від однопартійців обов'язково голосувати проти проекту резолюції.

ВідеоПентагон у соцмережі випадково перепостив заклик до імпічменту Трампа

Пропозиція про імпічмент висунув конгресмен-демократ Ел Грін. Він не сформулював обвинувачення президента у конкретних порушеннях, а обмежився твердженнями про те, що дії глави держави небезпечні для США.

Раніше деякі інші конгресмени-демократи також робили спроби домогтися імпічменту Трампа, але Грін став першим, хто довів справу безпосередньо до голосування.

Нагадаємо, раніше мінімум десять органів місцевого самоврядування звернулися з офіційним запитом до законодавцям у Конгресі розпочати формальні дії в рамках загальної процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції