Двоє американських конгресменів внесли акт про імпічмент Трампа

Законодавці вважають, що президент США зловживає своїми повноваженнями, некомпетентний і перешкоджає правосуддю.

Двоє американських конгресменів від Демократичної партії внесли питання про імпічмент президента США Дональда Трампа на розгляд палати представників.

Про це йдеться в заяві конгресмена Бреда Шермана, передає "Інтерфакс-Україна".

ВідеоПолітична спека у США: після слухань Комі американці роблять ставки на імпічмент Трампа

"Я вношу акт про імпічмент для того, щоб почати довгий процес з метою захисту нашої країни від зловживання повноваженнями, перешкоджання правосуддю, а також від імпульсивної і неосвіченої некомпетентності", - заявив Шерман. Його підтримав ще один представник демократів Ел Гріг.

Шерман вважає, що "недавні викриття Дональда Трампа-молодшого свідчать про те, що виборчий штаб Трампа був готовий прийняти допомогу з боку Росії".

Крім того, конгресмен вважає розмову Трампа з колишнім директором ФБР Джеймсом Комі і його подальше звільнення "перешкоджанням правосуддю".

"Ми починаємо вживати зусилля з метою підштовхнути юридичний комітет палати представників провести слухання з питання про перешкоджання правосуддя і російське втручання в наші вибори", - заявив Бред Шерман.

Нагадаємо, раніше мінімум десять органів місцевого самоврядування звернулися з офіційним запитом до законодавців у Конгресі розпочати формальні дії в рамках загальної процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

Залиште свій коментар