Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Білому домі розпочали підготовку до можливого імпічменту - CNN

Юридичні дискусії є частиною загальних зусиль команди Білого дому, спрямовані на зміцнення правового захисту президента.

Спеціалісти в адміністрації президента США Дональда Трампа провели нараду та почали збір інформації по процедурі імпічменту, щоб зміцнити лінію захисту.

Про це повідомляє CNN із посиланням на одразу два джерела, які обізнані у ситуації.

"Юристи Білого дому почали вивчати процедуру імпічменту з метою підготовки до того, що, як досі вважають чиновники, існує віддалена можливість, що президент Дональд Трамп міг би захиститися від спроб відсторонити його від посади",- зазначається в повідомленні.

У Білому домі переконані, що президент може розраховувати на підтримку республіканських союзників у Конгресі, і що імпічмент наразі не очікується. Навіть демократи заспокоювали дискусії про імпічмент, зауваживши, що це є передчасним. Натомість протягом минулого тижня адвокати в офісі юристконсульта Білого дому провели нараду з експертами щодо порядку імпічменту та почали збирати інформацію про те, як така процедура працює, зазначили телеканалу джерела.

Білий дім не став надавати коментарів з цього питання.

Юридичні дискусії є частиною загальних зусиль команди Білого дому, спрямовані на зміцнення правового захисту президента, який став більш складним після призначення Міністерством юстиції спеціального радника у розслідуванні втручання Росії в президентські вибори в США.

Нагадаємо, що раніше президент відкинув можливість серйозних звинувачень або імпічменту: "Я думаю, що це абсолютно безглуздо. Всі думають так".

Раніше повідомлялося, що Трамп був обізнаний щодо небезпеки призначення Флінна його радником. Нагадаємо, що і екс-президент США Барак Обама і в.о. генпрокурора Саллі Єйтс наголосили йому про це.

Проте, незважаючи на попередження, Дональд Трамп зробив Флінна своїм радником з питань національної безпеки. Ця посада забезпечила Флінну доступ безпосередньо до президента і майже до кожної таємниці спецслужб США.

Радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку 13 лютого 2017 року.

У своїй заяві на звільнення Флінн вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії".

"Я щиро вибачився перед главою держави і віце-президентом, вони прийняли мої вибачення", — йдеться в заяві.

В грудні 2015 року Флінн літав до Москви на святкування 10-річчя пропагандистського телеканалу RT і сидів на банкеті праворуч від Путіна. Згодом стали відомі й інші деталі тієї поїздки, але звільнили Флінна не за неї, а за приховування розмов з російським послом Кисляком.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції