Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіллерсон розповів, що США обговорили із партнерами визнання Єрусалима

Він наголосив, що заява президента Трампа – це визнання реальності, яка існує

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що США перед тим, як оголосити про офіційне визнання Єрусалима столицею Ізраїлю, провели ряд консультацій з міжнародними партнерами.

Про це йдеться в офіційній заяві глави Державного департаменту США, - пише Укрінформ.

«Ми провели консультації з багатьма друзями, партнерами та союзниками перед тим, як президент прийняв своє рішення. Ми твердо віримо, що є можливість для міцного миру", - сказав Тіллерсон.

Він ще раз підкреслив, що заява президента Трампа – це визнання реальності, яка існує, оскільки і законодавчий орган, і верховний суд, і офіс прем'єр-міністра Ізраїлю розташовані в Єрусалимі.

ВідеоТрамп вирішив перенести посольство США в Ізраїлі до Єрусалима

Водночас, Тіллерсон нагадав, що президент віддав розпорядження Держдепу провести підготовку до переміщення американського посольства з Тель-Авіва до Єрусалима. "Державний департамент негайно розпочне процес реалізації цього рішення", - зауважив глава американської дипломатії.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп офіційно заявив про визнання Єрусалима столицею Держави Ізраїль і намір перенести американське посольство з Тель-Авіва у це місто. Очікується, що цей крок може призвести до протестів у арабських країнах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції