Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Португалії величезна хвиля ледь не позбавила життя професійного серфера

Алекс Ботельо опинився між двома хвилями і впав з дошки.

У Португалії на змаганнях в Назаре, відомому найвищими хвилями в світі, сталася надзвичайна пригода, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

У цьому місці небезпечно, але усі серфери-відчайдухи все одно намагаються осідлати хвилі.

Професійний спортсмен Алекс Ботельо опинився між двома хвилями, які обрушилися на чоловіка, і він впав з дошки. Рятувати його на гідроциклі кинувся товариш по команді. Однак, вже на зворотньому шляху чоловіків знову накрило хвилями  і вони зникли з поля зору.

Ботельо витягнули з води без свідомості і забрали до лікарні. Він нині у стабільному стані.  Його рятівнику допомога лікарів не знадобилася.   

Як повідомлялося, у США на Нью-Смірна-Біч зафільмували на відео, як чорна акула врізається у дошку для серфінгу і збиває з неї семирічного хлопчика. Чандлер Мур займається серфінгом з чотирьох років. У цей день він з батьком Шоном, як завжди, зайшов у воду зі своїми дошками. Коли Чендлер став на дошку, його одразу щось збило з ніг. Пізніше батько із сином відтворили матеріал з камери GoPro, яка була прикріплена до дошки. На кадрах вони побачили, що це була маленька чорна акула.

Відео Величезними хвилями накрило серферів на змаганнях у Португалії

Професійний спортсмен Алекс Ботельо опинився між двома хвилями - ті обрушилися на чоловіка, і він впав з дошки. Рятувати його на гідроциклі кинувся товариш по команді. Однак, уже на зворотному шляху чоловіків знову накрило хвилями - вони зникли з поля зору. Ботельо витягнули з води непритомного і забрали до лікарні, він нині у стабільному стані. 

Величезними хвилями накрило серферів на змаганнях у Португалії

Залиште свій коментар

Вибір редакції