У Росії для пошуку роботи створили “правильну” молитву: синод РПЦ затвердив текст

У Росії для пошуку роботи створили “правильну” молитву: синод РПЦ затвердив текст

Синод Російської православної церкви затвердив текст молитви для пошуків роботи / Фото: Associated Press

Заради працевлаштування з РФ готові виїхати більшість безробітних громадян.

Синод Російської православної церкви вирішив створити конкуренцію рекрутинговим агентствам у РФ та затвердив молитву для тих росіян, які хочуть знайти роботу.

Про це у середу, 17 травня, повідомили на сайті Московського патріархату.

У тексті міститься прохання подати безробітному справу, яка б пішла на благо, щоб праця принесла гідні плоди і людина досягала успіху у виконанні заповідей і любові до Бога.

За результатами опитування, яке провела консалтингова компанія "Яків і Партнери" (колишнє McKinsey в Росії), виїхати з Росії заради працевлаштування готові більш ніж половина (58%) росіян, які шукають на цей момент роботу. 

За офіційними даними в Росії зафіксовано історичний мінімум безробіття - 3,5% (2,6 млн осіб). Водночас російський президент Володимир Путін заявив, що в країні “бракує робочих рук” і дефіцит простежується “за багатьма напрямами”.

Експерти пов'язують напруженість на ринку праці з несприятливою демографічною ситуацією, мобілізацією та еміграцією на тлі війни в Україні, що призвела до загострення проблем із кадрами на підприємствах. 

Нагадаємо, у звіті британської розвідки нещодавно повідомлялося, що Російська Федерація зіткнулася з найбільшою нестачею робочої сили за останні десятиліття. Це призведе до падіння рівня економіки та може розпалити інфляцію.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація